e-mail
пароль
Не запам’ятовувати мене
Реєстрація
Забули пароль?
Каміон Сервіс
Кошик — порожньо
Русский | вхід
Каміон Сервіс: Відгуки

Відгуки від споживачів

ПП „Овцевод” Херсонська область.

В експлуатації знаходяться борони БД 2,1- 45, БД 2,6-75; ПШ-4-16 з 2007 року.

Техніка надійна в роботі, зручно зроблено установку регулювання кута атаки, що дозволяє ефективно використовувати борону на різних ґрунтах. Рама надійна, за період експлуатації оброблено близько 4000 га на агрегат. Поломок з вини заводу виробника не було.

Як порада – на протязі першого тижня експлуатації, необхідно, через кожні 4 години роботи, протягнути гайки на валах батарей.

Обов’язкова змазка підшипникових вузлів, після кожної зміни, за цієї умови агрегат працює надійно до цього часу.

 

ФГ „Карина” Запорожская обл.

БД-4-100 приобрели 2008 году. Отработала 7,5 тыс.га., поломок нет. Очень удобная, работает прекрасно, грунт разделывает без борозд, глубина обработки за один проход, при правильной настройке угла атаки, до 16 см.

Угол атаки устанавливаю экспериментальным путем для каждого грунта. В посушливую погоду работает нормально. Смазываем каждую смену. Отказов нет.

Рама вечная.

 

ДСК „Агродавидівка” БД 2,6 БД 4-100 2 шт. Агрегати працюють надійно, придбані в 2007- 2008 роках. Своєї землі 670 га. Допомагаємо сусідам. Поки що не ремонтували. Якістю обробки землі задоволені.

 

ООО „Айсберг” Одесская область.

БД 4-100. Борону приобрели в 2008 году. Работает на тяжелых грунтах. В результате столкновения с преградой, был выведен из строя вал батарей, подшипниковый узел и стойка с корпусом остались невредимыми. Проста в эксплуатации, надежная рама, простая и долговечная ходовая часть. Функции выполняет хорошо.

 

ПП „Сабат” Миколаївська область.

Борону причіпну експлуатую з 2008 року. Відпрацював понад 4,3 тис.га. Обробляю свою землю та допомагаю сусіднім фермерським господарствам. Агрегат окупився за один сезон. Запасних частин поки що не купував.

Якість роботи задовольняє повністю.

 

ООО „М и Дюма” Херсонская обл.

Борона БД-6 - 115, проста в эксплуатации, отсутствие гидравлических приводов крыльев делает ее простой, устойчивой и надежной.

Эксплуатировал до этого зарубежный аналог. Наша лучше, удобнее и на много дешевле. Работает отлично. Качеством изготовления доволен.

Небыйвоз Александр Владимирович.

 

 

Ім'я:
Е-пошта:
Рисунок:
Введіть символи: