e-mail
пароль
Не запам’ятовувати мене
Реєстрація
Забули пароль?
Каміон Сервіс
Кошик — порожньо
Русский | вхід
Каміон Сервіс: Про нас

Виробниче підприємство ТОВ «Каміон-Сервіc», створене на технічній базі колишньої Каховської сільгосптехніки. (Інвестор ЗАТ «Баско», м. Київ), зберегло не тільки виробничі потужності, робочі місця і колектив, але й головне - профіль попередника: підтримка сільгоспвиробника. Придбано додаткове обладнання, підібраний колектив однодумців - інженерів-конструкторів, висококваліфікованих робітників, менеджерів, які, при співпраці з вченими Херсонської МВС(машино-випробувальна станція), в найкоротші терміни спроектували і освоїли виробництво грунтообробної техніки, яка відповідає найсучаснішим вимогам.

Ми ремонтуємо і оновлюємо всі види грунтообробної техніки, відновлюємо деталі сільгоспмашин.

Окрім того:

  • механічний цех виконує роботи по відновленню валів, виконує токарні, фрезерні, шліфувальні та інші механічні роботи;
  • зварювальний цех виконує роботи по виготовленню металевих конструкцій як будівельного так і іншого призначення за проектами та кресленнями замовника;
  • будівельне відділення виготовляє теплиці, садові будиночки швидкої збірки, які можуть мати різне цільове призначення (офіс, столова, кухня, спальня, душова і т.д.), здійснює ремонт дахів, приміщень та інші загальнобудівельні роботи, на що має відповідну ліцензію;
  • в кузні виготовляються ковані огорожі, віконні грати, декоративні ворота, меблі та іншу ковану продукцію;
  • технічна частина надає послуги в обробітку грунту Т-150 з бороною БД-4-100, а також, в перевезенні вантажів автомобілями КамАЗ.

Разом з тим головна діяльність підприємства - виробництво грунтообробної техніки - дискових борін та культиваторів, разом з їх сервісним обслуговуванням протягом 60 місячного гарантійного терміну, та забезпечення запчастинами для ремонту в подальшому. Державні випробування, а саме головне, експлуатація в сільських господарствах Херсонської, Запорізької та інших областей України показали надійність, економічність, високу якість обробки грунту технікою, що нами випускається. Всі вузли нашої техніки виконано по-господарськи надійно та максимально просто, без лишніх деталей та механізмів, що спрощує та здешевлює їхню експлуатацію.

Спираючись на восьмирічний досвід експлуатації нашої грунтообробної техніки та підтримуючи постійний звязок з партнерами, що використовують техніку, колектив ТОВ «Каміон-Сервіс» постійно веде роботу з удосконалення конструкції окремих вузлів, підвищення експлуатаційної надійності агрегатів в цілому, про що свідчить гарантійний термін, який надається. Разом з тим ведемо розробку нових, що не мають аналогів, грунтообробних машин, технологічних, універсальних, більш економічних в експлуатації. Вся техніка сертифікована та підлягає 30% компенсації за рахунок держави.

З початку виробництва випущено більше 150 борін, що експлуатується в 8 областях України з різними складами грунтів (Кіровоградська , Черкаська , Одеська , Миколаївська , Херсонська , Дніпропетровська , Запоріжська , Львівська ). Рекламацій з якості виготовлення практично немає, за винятком комплектуючих деталей. Постійно обробляються питання забезпечення виробництва надійними комплектуючими. Ведеться моніторинг роботи всієї нашої продукції. Кожна борона пройшла експериментальні випробування щодо якості обробітку грунту та можливості агрегатування з відповідним тільки для неї технічним засобом. Наші борони можуть бути використані в якості лущильника. Платять за один агрегат - отримують два.